До уваги здобувачів освіти та їх батьків!

/Files/images/0_aa/изображение_viber_2021-01-05_09-47-14.jpg

Дистанційне навчання — це індивідуалізований процес набуття знань, умінь, навичок і способів пізнавальної діяльності людини, який відбувається за опосередкованої взаємодії віддалених один від одного учасників освітнього процесу у спеціалізованому середовищі, що функціонує на базі сучасних психолого-педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій.
Мета дистанційного навчання — надати освітні послуги, застосовуючи у навчанні сучасні інформаційно-комунікаційні технології.


Для організації дистанційного навчання наш навчальний заклад працює в G Suite for Education, безкоштовному пакеті хмарного програмного забезпечення та цифрових інструментів від компанії Google.
Створено корпоративні акаунти для учасників освітнього процесу.
Корпоративний акаунт надає значно більше переваг під час використання хмарних сервісів, а саме:
Google Drive – необмежене хмарне файлове сховище для зберігання та одночасного доступу до файлів, Google Docs, Sheets, Slides, Forms - для створення та редагування файлів в хмарному сховищі під час співпраці з іншими користувачами в режимі реального часу,
Gmail - для листування,
Google Calendar - для розкладу,
Google Meet – для проведення відео-конференцій,
Google Чат – для онлайн спілкування.
До віртуального курсу дисциплін викладач має можливість прикріпити навчальні матеріали у вигляді різних типів файлів(такі як відео на YouTube чи файли на Google Drive). Доступ до сервісу Google Classroom здійснюється через браузер або через мобільні додатки на Android чи iOS за допомогою корпоративного акаунту.
1-4 класи здійснюють навчання за дистанційним форматом через Viber, Zoom, озвучені відеоуроки (презентації до уроків).

Кожен клас із 5-11 під'єднані до віртуальних кімнат платформи Google Classroom.
Усі уроки проводяться відповідно до розкладу у додатку Google Клас. У відповідний час учень має зайти у додаток та обрати навчальний предмет за своїм розкладом уроків.
Працювати можна за допомогою будь-яких електронних пристроїв: смартфон, планшет, комп'ютер, чи ноутбук. Для коректної роботи на комп'ютері чи ноутбуці використовуйте браузер Google Chrome.

Кiлькiсть переглядiв: 6644