Повернутися до звичайного режиму

Інформація про навчальний заклад

Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 ім. Т.Г. Шевченка
Білоцерківської міської ради Київської області
Адреса: 09100 Київська обл., м. Біла Церква, вул.. Павліченко, 22
Тел. 5-10-65, 5-94-48
Факс (04463) 5-10-65
E-mail: school3inf@gmail.com
Web-сайт: http://bilatserkva-school3.edukit.kiev.ua/

Директор школи – Кондесюк Тетяна Володимирівна

(освіта вища педагогічна, українська мова та літераура, вища кваліфікаційна категорія, «учитель-методист»
Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 ім. Т.Г. Шевченка вперше відкрита 17 вересня 1898 року як міністерська двокласна школа на 240 учнів, вона була першою і єдиною в місті «найвищою» школою для дітей простого люду. Почесним наглядачем закладу була Марія Євстафіївна Браницька. З 1956 року школа №3 знаходиться на вул..Павліченко, 22. Новий корпус було збудовано в 1986 році.
Школа з українською мовою викладання. Відповідно до запитів учнів та їх батьків створено такі профільні класи: філологічний (українська філологія) і математичний та класи з поглибленим вивченням української мови. Вивчаються дві іноземні мови – англійська, французька. У школі діють факультативи, курси за вибором з урахуванням побажань дітей і батьків. Учні охоплені цілою системою гуртків і клубів за інтересами. Діти займаються в хореографічному та вокальному ансамблях, загоні волонтерів, гуртках: «Журналістика і дизайн», «Художня вишивка», «Моделювання вишивок-сувенірів», спортивних секціях: «Волейбол», «Баскетбол», військово-патріотичних гуртках: «Влучний стрілець», «Юний командир».
Навчально-виховний процес відбувається за кабінетною системою, що створює належні умови для вивчення всіх предметів.
У школі навчається 953 учні. Кожного року вони мають можливість проявити та реалізувати власні здібності беручи участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з основ наук та конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України. Учні нашої школи переконані, що їхнє майбутнє та доля країни залежить від активної життєвої позиції громадянина демократичного суспільства. У школі як орган учнівського самоуправління створена Шкільна республіка «ТЕМП». Працює Парламент і Міністерства, якими керує Президент. Кожне місто Шкільної республіки бере участь у цікавих акціях, святах, конкурсах, які постійно організовуються для учнів. Починаючи з 2000 року школа випустила 40 медалістів. Близько 75% наших випускників щорічно стають студентами ВНЗ.
Відомі випускники школи: Савчук Василь Петрович – міський голова Білої Церкви (2005-2015), Павліченко Людмила Михайлівна – снайпер, Герой Радянського Союзу, Протор’єві Олександр та Павло – лікарі міської лікарні №2 «Сімашко», Линник Микола Іванович – завідуючий відділом хірургії Київської лікарні, Заскальний Петро Дмитрович – директор хлібокомбінату м. Білої Церкви.
У закладі працюють 65 творчих педпрацівників, з них 60 учителів, 2 бібліотекаря, соціальний педагог, педагог-організатор, практичний психолог. 45 учителів мають вищу кваліфікаційну категорію. 9 учителям присвоєно звання «Учитель-методист», 26 – «Старший учитель». 15 учителів нагороджено нагрудним знаком «Відмінник освіти України». Учителі щороку беруть участь у професійних конкурсах, де є учасниками та лауреатами. Педагогічний колектив успішно завершив роботу над проблемою «Упровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес як стратегія забезпечення якісної освіти», упроваджуючи систему інноваційних методів, прийомів і засобів навчання. З 2016 по 2021 роки планується дослідження та вивчення нової проблемної теми «Створення єдиного освітнього та інформаційно-розвивального простору школи як необхідної складової всебічного розвитку учнів на основі інноваційної діяльності педколективу».
Випускники-педагоги: Паска Ігор Миколайович – доцент кафедри економічних наук економічного факультету БНАУ, Федоренко Олександр Петрович – професор БНАУ, Сокальська Людмила – доктор біологічних наук; Яремчук Любов Іванівна, Коцюренко Галина Іванівна – учителі БЗШ №3 ім. Т.Г. Шевченка.
У школі є бібліотека, актова зала, 2 спортивних зали, комп’ютерний клас. Створено 3 музеї: Тараса Шевченка, музей-кімната Бойової Слави двох героїв – Людмили Павліченко та Олександра Міщенка, Українська світлиця, в яких зібрано цікаві матеріали та постійно проводяться екскурсії як для учнів нашої школи, так і бажаючих зі всього міста.
Школа вже багато років підтримує міжнародні зв’язки. Підписана угода з гімназією «Ройтерсхаген» у 1996 році (м. Росток, Німеччина), згідно з якою відбувається щорічний обмін делегаціями учнів і вчителів з метою обміном досвіду та участю в міжнародних проектах.
Заснована в 1899 році, школа вже більше ста років підтримує славні традиції та сіє розумне, добре, вічне.

/Files/images/diplomi/1 001.jpg/Files/images/16.jpg


Кiлькiсть переглядiв: 7157