День цивільного захисту

25 квітня День ЦЗ розпочався зі збору керівного складу цивільного захисту школи та проведенням радіолінійки «Цивільний захист - важливе завдання держави», завдяки якій було ознайомлено усіх учасників з основними цілями, завданнями, значенням знань та вмінь правильно і своєчасно діяти в надзвичайних ситуаціях, з графіком проведення Дня ЦЗ.
На 3 уроці класоводи 1-4 класів, класні керівники 5-11 класів провели тематичні виховні години, класно-групові заняття, бесіди, вікторини, рольові ігри, відеопрезентації з тематики ЦЗ.
На 4 уроці було проведено тренування з евакуації: практичні дії постійного персоналу та учнів школи в умовах виникнення пожежі. Проведене тренування показало, що члени педагогічного і учнівського колективів обізнані з правилами дій в надзвичайних ситуаціях і можуть організовано евакуюватись у небезпечне місце.
На 5 уроці з учнями 1-11 класів було проведено демонстраційне заняття, організоване аварійно-рятувальним загоном спеціального призначення (начальник відділення групи рятувальних робіт Олександр Степанович Адаменко) та першим державним пожежним рятувальним загоном (заступник начальника четвертої частини Юрій Євгенович Попилянець). Школярі побачили дії особового складу пожежно-рятувальної машини з використанням пожежно-технічного обладнання з подачею води, спрямовані в зону горіння для ліквідації вогню. Представники аварійно-рятувального загону спеціального призначення ознайомили учнів із аварійно-рятувальною технікою та обладнанням, їх використанням в разі проведення аварійних та пошуково-рятувальних робіт при ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.
На 6 уроці було підведено підсумки та обговорено результати проведення Дня цивільного захисту з керівним складомшколи, відповідальними особами, педагогічними працівниками.
Таким чином, День цивільного захисту в школі проведений на належному рівні. Основні цілі та завдання Дня ЦЗ виконані. Усі передбачені планом заходи також виконано.

Галерея "День ЦЗ 25.04.2018"

Кiлькiсть переглядiв: 42

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.