Пришкільний табір "Барвінок" розпочав свою роботу!

Канікули! Канікули! Весела ця пора!

Нам хочеться співати – бо це наше життя!

Бо ми такі красиві, усміхнені щодня,

Сьогодні в нашім таборі чудове відкриття!

Відкриття пришкільного табору «Барвінок»

4 червня у Білоцерківській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 3 ім. Т. Г. Шевченка відбулось урочисте відкриття пришкільного табору «Барвінок», у якому відпочиватиме 105 хлопчиків та дівчаток. Саме тут учні початкових класів зможуть гарно, весело та корисно провести час, порозважатися з друзями, позмагатися у різних видах спорту, потанцювати та поспівати, пограти у веселі ігри.

6 роїв завітало на урочисту лінійку з нагоди відкриття табору: «Вулик» ( учні БЗШ № 3), «Віночок» ( учні БЗШ № 3), «Усмішка» ( учні БЗШ № 18), ), «Живчики» ( учні БЗШ № 18), «Капітошки» ( учні БСШ № 19) − ось так назвали свої рої діти. Кожен рій представив свою назву, девіз, емблему і доповів, що знаходиться в повному складі і готовий до активного відпочинку та жити за встановленими законами табору. Під час святкової лінійки діти продемонстрували свої таланти: співали пісні, розказували віршики та танцювали запальний флешмоб разом зі старшими друзями. Начальник табору Тамара Федорівна Закрасняна привітала дітей із початком літніх канікул та побажала їм яскравих вражень та гарного відпочинку.

Окрім цього, вихователі разом з дітьми виготовили куточки для своїх роїв, підійшовши до цієї справи творчо та завзято. Профілактичні бесіди з правил дорожнього руху, безпеки життєдіяльності у таборі, правил поведінки, проведені педагогами, ще раз нагадали учням про те, що відпочинок повинен бути не лише цікавим і веселим, а й корисним і безпечним.

/Files/images/2017-2018/tabr/16.jpg

/Files/images/2017-2018/tabr/10.jpg

/Files/images/2017-2018/tabr/5.jpg

/Files/images/2017-2018/tabr/8.jpg

/Files/images/2017-2018/tabr/3123.jpg

/Files/images/2017-2018/tabr/viber image.jpg


Кiлькiсть переглядiв: 19

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.