ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я У ТАБОРІ "БАРВІНОК"

ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я У ТАБОРІ «БАРВІНОК»

6 червня у таборі «Барвінок» був День Здоров’я , який розпочався веселим, запальним танцювальним флешмобом зі старшими друзями. Рій «Вулик» побував на екскурсії у хімчистці «Майстриня», де діти дізналися, як доглядати за своїм одягом та поринули в історію розвитку таких майстерень. Всі інші рої завітали на СЮН та СЮТ, де мали можливість виготовити паперове цуценя, коробочки і жабки, грали у рухливі ігри.

Море позитивних емоцій та шквал оплесків панували сьогодні в актовій залі під час дружньої зустрічі з юними акторами лялькового театру «Фантазія» ( ЦТДЮ «Соняшник»). Діти брали участь в інтерактивних іграх та із задоволенням переглянули казку «Колобок».

У другій половині дня барвінчата взяли участь у грі-вікторині з правил дорожнього руху та пригадали правила безпечної поведінки на дорогах.

Завершенням Дня здоров’я стали спортивні змагання «Юні олімпійці», на яких панував азарт та запекла спортивна боротьба. Сьогодні рої табору «Барвінок» продемонстрували свої знання з питань здоров’я та спорту, проявили свої кмітливість та неперевершеність. А завтра на дітлахів чекає цікавий та яскравий Веселковий день!


Галерея "ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я У ТАБОРІ «БАРВІНОК»"

Кiлькiсть переглядiв: 19

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.