1 жовтня - Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

1 жовтня - Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана.

У цей день вшановують тих, хто дав життя наступним поколінням. Тих, хто разом з життям, подарував нам свою любов, свій досвід, свої здобутки. Сьогодні ми є свідками великих перетворень, що відбуваються в нашій країни, але завжди маємо цінувати й шанувати те, що зроблено руками людей старшого покоління. Саме вони – могутня основа нашої історії, втілення народної мудрості, невичерпного житейського досвіду, який є неоціненним скарбом нашого життя.

01 жовтня учні Білоцерківської загальноосвітньої школи № 3 ім. Т. Г. Шевченка стали учасниками святкового заходу, який відбувся у приміщенні Білоцерківського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), презентуючи присутнім творчі подарунки: запальний танок та пісню. Діти своєю творчістю мали змогу сказати слова шани та вдячності, проявити увагу, подарувати радість та любов тим, хто їх найбільше потребує.

А завданням кожного білоцерківця, громадянина є з шаною та розумінням ставитися до тих, чия золота осінь дарує усім нам мудрість душі, багатство життєвого досвіду та тепло своїх сердець.

/Files/images/2018-2019/1_jovtnya/2.jpg

/Files/images/2018-2019/1_jovtnya/viber image.jpg

/Files/images/2018-2019/1_jovtnya/1.jpg

/Files/images/2018-2019/1_jovtnya/4.jpg


Кiлькiсть переглядiв: 23

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.