Педагогічна рада «Особливості взаємодії початкової й основної школи. Адаптація учнів 5-х класів до умов навчання в основній школі»

26.11.2018 року в БЗШ №3 ім. Т.Г. Шевченка проведено педагогічну раду «Особливості взаємодії початкової й основної школи. Адаптація учнів 5-х класів до умов навчання в основній школі» (ПЕДАГОГІЧНА СВІТЛИЦЯ).

Заступник директора школи з НВР Сніжко Н.А. розкрила питання актуальності проблеми адаптації учнів 5-х класів щодо навчання в основній школі за наслідками класно-узагальнюючого контролю.

Класоводи (Крикун Т.А., Ястреб Л.П., Боженко Т.С., Юрчик О.В.) разом з класними керівниками (Швагер О.М., Яремчук І.В., Сергієнко О.В.) розкрили питання «Взаємодія класовода та класного керівника», провівши майстер-клас «Я роблю це так».

Учителі-предметники поділилися своєю майстерністю з приводу дослідження й вивчення питання «Шляхи до мотивації навчальної діяльності» у формі практикуму.

Практичний психолог школи Духта Ю.В. та соціальний педагог Комаха І.В. виступили з матеріалами спостережень, психологічних особливостей дітей 10-11 років і надали рекомендації учителям-предметникам і класним керівникам щодо подальшої роботи з учнями 5-х класів. (Вправа «Складаємо пазл»).

У підсумку роботи педагогічної ради представлена незалежна експертиза вчителями, які уважно слухали виступаючих щодо колишніх колективів 4-х класів і новостворених 5-х класів. Після чого колективно виробили методичні рекомендації.


Галерея "Педрада 26.11.2018"

Кiлькiсть переглядiв: 55

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.