День відкритих дверей у Київському національному університеті культури і мистецтва

У суботу 1 грудня учні 11 – А класу завітали до Київського національного університету культури і мистецтва на День відкритих дверей. Їх зустріли викладачі університету та студенти 1 курсу , які є представниками профорієнтаційного штабу «Абітурієнт» .

Під час екскурсії учні побували в аудиторіях, де відбуваються практичні заняття студентів, та ознайомилися з напрямками, за якими здійснюється підготовка в університеті.

Особливу увагу студенти та викладачі звернули на те, що в КНУКІМі викладають кращі педагоги України: видатні актори театру і кіно, хореографи, відомі співаки, теле–та радіоведучі, ресторатори, дизайнери, політехнологи…

Відбулася зустріч з ректором університету Поплавським Михайлом Михайловичем., який розповів про потужню матеріально – технічну базу університету, про престижні творчі та бізнес спеціальності, які можна здобути на 9 ти факультетах вишу та про цікаве студентське життя.

Михайло Михайлович закликав учнів «…рухатися вперед, реалізовувати здорові творчі амбіції, атакувати життя та наполегливо йти до мети». Запросив вступати саме до Університету культури, тому що тут «можна здійснити найзаповітніші мрії».

Михайло Михайлович по–батьківськи не тільки зустрічав учнів, а й пригостив сніданком та обідом. Всі були задоволені цікавою та пізнавальною екскурсією.


Галерея "КНУКІМ 2018"

Кiлькiсть переглядiв: 30

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.