Тиждень зарубіжної літератури

Книги – це ріки, що напоюють моря
Ярослав Мудрий
Сила книги безмежна…Без неї людина сліпа. Книга відкриває перед людьми великий світ. Протягом усього життя ми звертаємося до книжки, адже вона–мудрий порадник, який, не вміючи говорити, розповідає про незвичайні пригоди і подорожі, про чудеса, про навколишній світ.
З метою ціннісного ставлення до літератури, книги у Білоцерківській загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів №3 ім.Т.Г.Шевченка з 03 по 08 лютого 2020 р. проходив тиждень зарубіжної літератури. Протягом тижня учні мали можливість ближче доторкнутися до шедеврів світової класики: вони приймали участь у різних заходах та конкурсах, демонстрували творчі здібності та ерудицію.
Тиждень розпочався з виставки учнівських малюнків «Сторінками улюблених книг». Відомо, що малювання ілюстрацій до прочитаних книжок є доброю мотивацією для подальшого читання.
У середу для учнів 5 – х класів була проведена літературна гра «Хто зверху» (учитель Дабіжа Н.А.). За результатами змагання перемогла команда дівчат.
У четвер для учнів 7 - х класів була проведена вікторина «Найрозумніший».
В п’ятницю найактивніші шанувальники поезії взяли участь у конкурсі читців «Краса поетичного слова» (учитель Дехтяр С,П,). Поезія класиків зарубіжної літератури звучала з уст учнів 5-9 класів з теплотою та щирістю. Усі виступи були чудовими. Хтось порадував веселими та позитивними віршами, а хтось ліричними і проникливими композиціями. Захід проходив у шкільній бібліотеці. Світлана Анатоліївна Бойко та Алла Миколаївна Власенко підготували виставку «Сузір’я світової поезії».
В кінці тижня були підведені підсумки спільної творчої роботи та відбулося нагородження.

Галерея "Тиждень зарубіжної літератури 2020"

Кiлькiсть переглядiв: 42

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.