День НАУки в Національному авіаційному університеті

Національний авіаційний університет запрошує учнів 10-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, вихованців гуртків та учнів-членів Малої академії наук України до участі у Дні НАУки. Захід відбудеться 28 квітня 2021 року в дистанційному режимі. Для перегляду доступна наукова лекція на тему: «Кібербезпека в Україні». Лектор: Гнатюк Сергій Олександрович, доктор технічних наук, заступник декана з наукової роботи Факультету кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії.
Останнім часом в світі загострюється проблема інформаційної безпеки. Кіберпростір стає четвертою площиною військових дій, а захистом особистої інформації в мережі переймаються все більше користувачів. Сергій Гнатюк розповідає про формування кібербезпеки у світі. А також про те, чому Україні необхідно розвивати інформаційну безпеку на державному рівні, та з чого варто почати.

Підключитися до перегляду можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=NZTGH0ZBgJk

Організатор: Інститут інноваційних освітніх технологій спільно з Факультетом кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії НАУ.

Довідки: Центр обдарованої учнівської молоді Інституту інноваційних освітніх технологій НАУ, obdarovana@nau.edu.ua; (044) 406-72-09, (044) 406-74-15; сайт: http://iiot.nau.edu.ua, www.facebook.com/obdarovana

Кiлькiсть переглядiв: 25