Учні 1-Б класу, класовод Ястреб Л.П.

ДУЖЕ ЦІКАВО ПРОЙШОВ У 1-Б ТИЖДЕНЬ «ІГРИ».

Діти розширювали свої знання про розваги; формували поняття про правила безпечної поведінки під час ігор; учились обирати безпечні місця для ігор; створювали позитивний емоційний настрій від спільних ігор; розвивали мовлення у ігровій діяльності; виховували дружні стосунки, доброту, чуйність.

Під час ранкових зустрічей діти обмінювались інформацією «Які бувають ігри?» Чому я люблю бавитися у різні ігри?», «Навіщо потрібно правила гри?», «Чого навчає комп’ютерна гра?»

Побували у ролі журналістів, де брали інтерв’ю у батьків про їх улюблені ігри у дитинстві, розповідали про свої улюблені іграшки, коли були маленькі.

Уроки проходили у ігровій формі. Діти вчились працювати у групах, обирати командира виконувати разом завдання, вболівати один за одного. На уроці математики грали у гру «Будуємо Лего сервіс», де кожна команда отримала завдання і намагалася швидко виконати та побудувати башню з Лего у певній послідовності. Кожна група мала свої ігри, де діти з радістю грали. Як підсумок діти дивилися відео про повчальні ігри та правила дотримання їх.


Галерея "ТИЖДЕНЬ «ІГРИ»1-Б"

Підсумки тижня «Осінь».

Цікаво і захопливо пройшов тиждень «Осінь» у 1-Б класі. Учні збагатили свої знання інформацією про ознаки осені , проводивши ранкові зустрічі на вулиці. Закріпили уявлення про осінні погодні та природні зміни у житті рослин та тварин, неживої природи, збагатили словниковий запас словами-епітетами, виявляли інтерес до осінніх явищ у природі, бережливого ставлення до довкілля. Власними руками виготовляли чудові осінні поробки, малювали гарні малюнки, розповідали вірші.


Галерея "Тиждеь Осінь 1-Б"


Протягом тижня « Техніка, яка допомагає» вихованці 1-Б класу знайомилися з предметами, що полегшують працю людини, створюють комфорт за допомогою цікавих завдань «Шифрувальник». Розв’язавши приклади, учні відгадували предмет побуту, характеризували його. Систематизували знання про призначення й способи використання комп’ютерної техніки, зацікавились роботою з комп’ютерними технологіями, розвивали пізнавальних інтерес, мислення, увагу, виготовиш власноруч робота. Із зацікавленістю дивились мультфільми, відгадували загадки, переглядали відео про обережність користування побутовими приладами.


Галерея "Техніка, яка допомагає 1-Б"


Метою проведення у 1-Б класі тижня «Ми підприємливі» було ознайомити дітей із історією виникнення понять «підприємець», «підприємництво», «підприємницька діяльність», учити бачити свої реальні перспективи й можливості, відповідати за своє майбутнє, вміння виділяти головне та робити висновки.

Дітки обирали собі професії, які хочуть здобути, розфарбовували. Грали у гру « Банк», де діти мали можливість познайомитися зі словами банк, банкомат, банкнота та заробити і зняти власні кошти.


Галерея "Ми підприємливі 1-Б"


Цікаво пройшов у 1-Б класі тиждень « Я і моя Батьківщина».

У дітей сформулювалось уявлення про те, що в кожної людини є найдорожче місце а землі – це місце, де вона народилась. Розширили знання про Україну, ознайомились з народними та державними символами країни, виготовили український вінок, більше дізналися про історію та традиції української землі. Для хлопчиків, до Дня українського козацтва проведені конкурси. Почуттям гордості, любові до рідного краю був виступ дівчаток, тато, яких є героєм України. Врученням яким були пошиті власноруч захисники.

Як підсумок діти створили Лепбук.


Галерея "Я і Батьківщина 1-Б"

Кiлькiсть переглядiв: 137

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.