КУРСИ 2022 рік

П.І.Б. вчителя Кате-горія Фах Термін курсової перепідготовки Курси
1. Пилипенка Миколу Івановича вища Учитель історії, правознавства, громадянської освіти 24.01.2022-04.02.2022 Компетентнісна суспільствознавча освіта: шкільна практика (учителі історії, природознавства, громадянської освіти)
2. Правдивого Сергія Петровича вища Учитель хімії, біології 24.01.2022-04.02.2022 Інтеграція в навчанні предметів галузі «Природознавство» (учителі біології й хімії)
3. Афанасьєву Оксану Олексіївну вища Учитель початкових класів 21.02.2022-04.03.2022 Використання засобів інформаційно-комунікаційних технологій у процесі впровадження Державного стандарту початкової освіти (розробники: Гудима В.М., Романюк О.В.) (учителі початкових класів, вихователі ГПД)
4. Остапченко Світлану Миколаївну вища Учитель початкових класів 07.03.2022-18.03.2022 Формування читацької компетентності молодшого школяра (учителі початкових класів, вихователі ГПД)
5. Кравчук Зінаїду Іванівну вища Учитель географії, природознавства 18.04.2022-29.04.2022 Диджиталізація освітнього процесу з географії та природознавства (розробники: Совенко В.В., Ггудима В.М.) (учителі географії та природознавсва)
6. Боженко Тетяну Сергіївну перша Учитель початкових класів 18.04.2022-29.04.2022 Стратегії розвитку креативного мислення у початковій школі (учителі початкових класів, вихователі ГПД)
7. Духту Юлію Володимирівну перша психолог, ОЗ 19.04.2022-22.04.2022 Формування здоров’язбережної компетентності у вивченні інтегрованого курсу «Основи здоров’я» у 5-9 класах (учителі основ здоров’я, які мають сертифікат онлайн курсів «ВЖР, ОЗК» і не мають відповідного сертифіката КНЗ КОР КОІПОПК)
8. Кононенко Катерину Анатоліївну друга Учитель інформатики, математики 19.09.2022-30.09.202 Учителі інформатики
9. Шинкарук Світлану Сергіївну вища Учитель математики 31.10.2022-11.11.2022 Конструювання освітнього процесу з математики на основі діяльнісного підходу (розробники: Майборода З.Я., Шевченко А.М.) (Учителі математики)
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Посада, предмет, що викладає Спеціальність за дипломом Стаж роботи Кваліфікаційна категорія, яку будуть мати після атестації Форма проходження курсів
1. Кононенко Катерина Анатоліївна Інформатика Математика 9 перша фахові
2. Яремчук Ірина Василівна Англійська мова Учитель англійської мови і зарубіжної літератури 15 вища З проблеми № 64
3. Пилипенко Микола Іванович Історія, правознавство, громадянська освіта Історія, суспільствознавство 44 вища З проблеми № 70
4. Шинкарук Світлана Сергіївна Математика Математика 32 вища З проблеми № 78
5. Кравчук Зінаїда Іванівна Географія, природознавство Географія 33 вища З проблеми № 97
6. Боженко Тетяна Сергіївна Початкові класи Початкове навчання 8 вища З проблеми № 127
7. Остапченко Світлана Миколаївна Початкові класи Початкове навчання 28 вища З проблеми № 128
8. Афанасьєва Оксана Олексіївна Початкові класи Початкове навчання 27 вища З проблеми № 131
9. Правдивий Сергій Петрович Хімія + біологія Педагогіка і методика середньої освіти. Біологія і хімія 15 вища З проблеми №89
10. Духта Юлія Володимирівна Основи здоров’я (без бухгалтерії) + є всі сертифікати курсів з ОЗК і ВЖР Психологія 17 вища З проблеми № 95

КУРСИ 2021 рік

Наказ на курси (2021 рік)

№ п/п Педпрацівник Термін
1. Духта Ю.В. 01.02.2021-03.02.2021 2 дні на вибір 25.02.2021-26.02.2021 (очно-заочна форма)
2. Коцюренко Г.І. 15.02.2021-26.02.2021
3. Власенко А.М. 01.03.2021-12.03.2021
4. Мазорчук Д.М. 05.04.2021-16.04.2021
5. Семенов І.В. 05.04.2021-16.04.2021
6. Івашкіна О.В. 20.09.2021-01.10.2021
7. Прензелевич І.М. 20.09.2021-01.10.2021
8. Сахненко А.І. 18.10.2021-29.10.2021
9. Дадаткіна О.О. 18.10.2021-29.10.2021
10. Лазарєва Л.А. 15.11.2021-26.11.2021
11. Яцюк Л.В. 15.11.2021-26.11.2021

КУРСИ 2020 рік

Наказ на курси (на 2020 рік)

№ п/п Педпрацівник Термін
1. Тернова Н.В. 11.08.2020-13.08.2020, 2 дні на вибір, 03.09.2020-04.09.2020 (очно-заочна форма)
2. Степчук Л.П. 21.09.2020-02.10.2020
3. Підопригора І.С. 05.10.2020-16.10.2020
4. Дабіжа Н.А. 05.10.2020-16.10.2020
5. Бойко С.А 19.10.2020-30.10.2020
6. Кирилін М.В. 02.11.2020-13.11.2020
7. Дехтяр С.П. 03.11.2020-06.11.2020
8. Пивоварчук І.А. 16.11.2020-27.11.2020
9. Кулак С.В. 30.11.2020-11.12.2020

ЗАМОВЛЕННЯ НА КУРСИ (НА 2020 РІК)

№ п/п Курси № курсів ПІП Денна форма Очно-заочна форма Дистанційна форма Загальна к-сть замовлень
Учителі
1. Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Візуалізація навчального матеріалу на уроках зарубіжної літератури» (розробники: Химера Н.В., Фартух Л.А.) (для вчителів зарубіжної літератури, російської мови) №31 Дехтяр Світлана Павлівна в→в 1 (30 год)
2. Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Формування комунікативної компетентності молодших школярів» (для вчителів початкових класів, вихователів ГПД ЗЗСО; розробники: Ткаченко Л..П., Ткаченко А.О, Романюк О.В.) №93 Підопригора Інна Степанівна в→в 1 (75 год)
3. Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Формування ключових компетентностей молодших школярів: інноваційні підходи» (для вчителів початкових класів, вихователів ГПД ЗЗСО; розробники: Дишлева І.М., Шевченко А.М.) №95 Пивоварчук Ірина Андріївна в→в 1 (75 год)
4. Курси підвищення фахової кваліфікації із проблеми «Інноваційний інструментарій учителів-філологів » (для вчителів зарубіжної літератури, російської мови; розробники: Химера Н.В., Гриценко О.Г) №29 Дабіжа Наталія Анатоліївна в→в 1 (75 год)
5. Курси підвищення фахової кваліфікації (очно-заочна форма) Тернова Наталія Вікторівна в→в 1 1 (75 год)
6. Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Навчання учнів спортивним іграм» (для вчителів фізичної культури, керівників гуртків фізкультурно-спортивного напряму) №80 Кулак Світлана В’яславівна в→в 1 (75 год)
7. Курси підвищення фахової кваліфікації із проблеми «Реалізація завдань природничо-математичної освіти в початковій школі» (розробники: Дишлева І.М., Седеревічене А.О.) (для вчителів початкових класів, вихователів ГПД ЗЗСО) №96 Степчук Любов Петрівна в→в 1 (75 год)
8. Курси підвищення фахової кваліфікації (для вчителів трудового навчання) Кирилін Микола Вікторович в→в 1 (75 год)
9. Курси підвищення фахової кваліфікації (для бібліотекарів) Бойко Світлана Анатоліївна в→в 1

ЗАМОВЛЕННЯ БЗШ №3 ім. Т. Г. Шевченка

на проходження курсів підвищення фахової кваліфікації педагогічних працівників на січень-грудень 2021 року

№ п/п Курси № курсів ПІП Денна форма Очно-заочна форма Дистанційна форма Загальна к-сть замовлень
Учителі
1. Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Розвиток компетентностей учнів у процесі вивчення шкільного курсу української мови і літератури» (для вчителів української мови і літератури) №39 Лазарєва Людмила Андріївна в→в 1 (75 год)
2. Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Розвиток компетентностей учнів у процесі вивчення шкільного курсу української мови і літератури» для вчителів української мови і літератури) №39 Яцюк Людмила Вікторівна в→в 1 (75 год)
3. Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Підготовка учнів до інтелектуальних математичних змагань» (для вчителів математики; розробники: Ліпчевський Л.В., Пихтар М.П.) №83 Сахненко Андрій Іванович в→в 1 (75 год)
4. Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Упровадження технологій інтерактивного навчання та розвитку критичного мислення у процесі вивчення суспільствознавчих предметів» (для вчителів історії, правознавства, громадянської освіти, етики; розробник: Бондарук І. П.) №65 Івашкіна Олена Василівна в→в 1 (75 год)
5. Курси підвищення фахової кваліфікації із проблеми «Організація проєктної діяльності учнів засобами ІКТ у мистецькому освітньому процесі» (для вчителів музичного мистецтва, інтегрованого курсу «Мистецтво»; розробники: Ковальова С.А, Логімахова О.А.) №124 Дадаткіна Оксана Олександрівна в→в 1 (75 год)
6. Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Розвиток рухових здібностей і фізичних якостей учнів засобами футболу» (для вчителів фізичної культури, керівників гуртків фізкультурно-спортивного напрямку) №138 Семенов Іван Володимирович в→в 1 (75 год)
7. Курси підвищення фахової кваліфікації із проблеми «Реалізація завдань природничо-математичної освіти в початковій школі» (розробники: Дишлева І.М., Седеревічене А.О.) (для вчителів початкових класів, вихователів ГПД ЗЗСО) №162 Коцюренко Галина Іванівна в→в 1 (75 год)
8. Курси підвищення фахової кваліфікації із проблеми «Формування ключових компетентностей молодших школярів: інноваційні підходи» (розробники: Дишлева І.М., Шевченко А.М.) (для вчителів початкових класів, вихователів ГПД ЗЗСО) №161 Мазорчук Діна Михайлівна в→в 1 (75 год)
9. Курси підвищення фахової кваліфікації вчителів початкових класів, вихователів ГПД ЗЗСО Прензелевич Ірина Михайлівна ІІ→І 1
10. Курси підвищення фахової кваліфікації (для бібліотекарів) Власенко Алла Миколаївна І→І 1
11. Курси підвищення фахової кваліфікації (для практичних психологів, керівників гуртка, ОЗ) Духта Юлія Володимирівна І→в 1 1
Кiлькiсть переглядiв: 398