План роботи Педстудія "Творчий підхід до навчання молодших школярів як передумова успішного формування особистості в умовах реалізації моделі Нової української школи" Керівник: Підопригора І.С.

План роботи консультпункту "Використання ІКТ в Новій українській школі" Керівник Харковенко К.О.

План роботи консультпункту "Консультування з питань інформаційно-комунікаційних технологій".Керівник Єршова Т.В.
План роботи майстер-класу "Залучення учнів до проєктної діяльності шляхом використання інтернет ресурсів". Керівник Чугунова Т.Р.

План роботи творчої групи. "Розвиток творчих здібностей молодшого школяра засобами ІКТ". Керівник Остапченко С.М.

План роботи ініціативної групи. Тематика засідань творчої групи «Групові стратегії навчання в системі Нової української школи» Керівник Крикун Т.А.
План творчої лабораторії. «Формування здібностей до саморозвитку та самореалізації особистості на засадах інтеграції, діяльнісного підходу навчання і вихованя учнів початкових класів, що працюють за програмою "Росток"» Керівник Афанасьєва О.О.

План роботи майстер класу
"Створення дизайн-проєктів - розвиток творчих та аналітичних здібностей учнів". Керівник Вдовенко Г.І

План роботи майстер-класу

"Виконання виробів у техніці канзаші". Керівник Сергієнко О.В.

План роботи Творча лабораторія. "Мультимедійний супровід уроків математики" Керівник Тернова Н.В.

План роботи. Психолого-педагогічний супровід освітнього процесу. Керівник Духта Ю.В.

План роботи. Демонстраційно-комп'ютерне моделювання хімічних та біологічних процесів. Керівник Правдивий С.П.

План роботи. Консалтинговий центр "Формування компетентностей обдарованої особистості в умовах загальноосвітнього навчального закладу"(Швагер О.М).
План роботи педагогічної студії. "Інтернет у проєктній діяльності вчителя-філолога". Керівник Лазарєва Л.А.
План роботи творчої лабораторії. "Критичне мислення як засіб формування та розвитку творчих здібностей на уроках української мови та літератури". Керівник Жмурко Л.А.

План роботи. Творча група "Розвиток творчих здібностей молодших школярів у системі навчальних і виховних заходів шляхом використання інноваційних технологій навчання (музико-терапевтична педагогіка "ПіснеЗнайка". Презентація. Керівник Ястреб Л.П.

План роботи. Інтернет у проєктній діяльності вчителя – філолога. Керівник Дехтяр С.П.

Формування креативної особистості через використання інтерактивних та пошукових методів навчання на уроках природознавства та географії. Керівник Убога А.Ю.

План роботи. Презентація. Консультаційна служба "Робота з обдарованими дітьми початкових класів". Проєкт "Ерудит". Керівник Степчук Л.П.

План роботи. Дослідницько-корекційна група вчителів початкових класів "Психолого-педагогічні засади формування особистості молодшого школяра в умовах реалізації моделі Нової української школи". Керівник Пивоварчук І.А.

План роботи. Педстудія. Творчий підхід до навчання молодших школярів як передумова успішного формування особистості в умовах реалізації моделі Нової української школи Керівник: Підопригора І.С.
Кiлькiсть переглядiв: 749