2019-2020 н.р.

/Files/images/2019-2020/Вітаємо1.jpg

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Шлапацька Ярослава11-АУкраїнська мова та літератураІЯцюк Людмила Вікторівна
Шлапацька Ярослава11-АІсторія УкраїниІІІІвашкіна Олена Василівна

2018-2019 н.р.

Результати участі учнів основної та старшої школи у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2018/2019 навчальному році

Секція (відділення) ПІБ учня Клас місце ПІБ учителя, що підготував учня
1. Українська мова (Мовознавства) Шлапацька Ярослава Михайлівна 10-А ІІ місце Яцюк Л.В.
2. Історія України (Історії) Єпіщенко Інна Василівна 11-А ІІІ місце Коломієць Н.М.
3. Англійська мова (Мовознавства) Муковоз Марта Віталіївна 11-А ІІІ місце Яремчук І.В.
4. Географія та ландшафтознавство (Наук про Землю) Боженко Марія Олександрівна 10-А ІІІ місце Стаднюк Ю.Ю.
5. Гідрологія (Наук про Землю) Гармаш Валерія Станіславівна 10-А ІІІ місце Гамалій І.П.
6. Internet – технології та WEB – дизайн (Комп’ютерних наук) Кацалап Ігор Сергійович 10-А ІІІ місце Єршова Т.В.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Шлапацька Ярослава10-АУкраїнська мова та літератураІІІЯцюк Людмила Вікторівна
Дехтяр Поліна11-ААнглійська моваІІІОленко Оксана Петрівна
Швець Валерія8-БХімія ІІ Ткач Тетяна Василівна
Шлапацька Ярослава10-АІсторія УкраїниІІІІвашкіна Олена Василівна
Ковальчук Дмитро11-АТрудове навчанняІІІСелезький Сергій Степанович
Риков Іван7-АматематикаІІСахненко Андрій Іванович
Риков Іван7-АфізикаІІ Тернова Н.В.
Ющенко Ігор10-АправознавствоІІІКоломієць Н.В.
Кущенко Ольга11-АправознавствоІІІКоломієць Н.М.

2017-2018 н.р.

Переможці та призери І та ІІ етапу конкурсу -захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Дехтяр Поліна, учениця 10-А (І місце, учитель Дехтяр С.П.)
Єпіщенко Інна, учениця 10-А класу (І місце, учитель Пилипенко М.І)
Муковоз Марта, учениця 10-А класу (ІІІ місце, учитель Безносікова О.В.)
Степаненко Вероніка, учениця 9-А класу (ІІІ місце, учитель Грабовецька В.Л)

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Шлапацька Ярослава

9-А

Українська мова та література

ІІ

Яцюк Людмила Вікторівна

Шлапацька Ярослава

9-ААнглійська моваІІ Агафонова Наталія Григорівна
Гармаш Валерія9-ВФранцузька моваІІІЯремчук Любов Іванівна
Шлапацька Ярослава
9-Аісторія ІІІвашкіна Олена Василівна
Дехтяр
Поліна
10-АісторіяІІІІвашкіна Олена Василівна
Яровий
Роман

8-АхіміяІІІГрабовецька Валентина
Леонтіївна
Яровий Роман 8-АматематикаІБрагіна Ганна Іванівна
Риков Іван 6-АматематикаІІІСахненко Андрій Іванович
Яровий Роман 8-АфізикаІІТернова Наталія Вікторівна
Максимчук Тетяна10-АправознавствоІІІКоломієць Наталія Миколаївна
Шлапацька Ярослава9-Аросійська моваІІІПось Вікторія Сергіївна
Шанько Крістіна8-Взарубіжна літератураІІІДабіжа Наталія Анатоліївна
Дехтяр Поліна10-Азарубіжна літератураІДехтяр Світлана Павлівна

2016- 2017 н.р.

Переможці та призери І та ІІ етапу конкурсу -захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

  • Давтян Давид, учень 11-Б класу (І місце, секція "всесвітня історія"), І місце в ІІ етапі.(Учитель Івашкіна О.В.)
  • Відякова Євгенія, учениця 11 -Б класу (ІІ місце, секція "прикладна математика"). (Учитель Тернова Н.В.)
  • Ковтуненко Анна, учениця 11-Б класу (ІІІ місце, секція "французька мова"), учасник ІІ етапу. (Учитель Яремчук Л.І.)


Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Кичка Альона Юріївна, 11 клас, екологія, І місце, Левченко Л.М.
Васильченко Ілля Русланович, 7 клас. математика, ІІ місце, Брагіна Г.І.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Шлапацька Ярослава Михайлівна 8 Зарубіжна література ІІІ Пось Вікторія Сергіївна
Джура Марина Василівна 11 Зарубіжна література ІІ Дехтяр Світлана Павлівна
Сугак Віталіна Вікторівна 9 Образотворче мистецтво ІІ Кошова Валентина Іванівна
Велічковська Людмила Олегівна 11 Образотворче мистецтво ІІ Кошова Валентина Іванівна
Кичка Альона Юріївна 11 Біологія ІІІ Левченко Людмила Миколаївна
Шлапацька Ярослава Михайлівна 8 Українська мова та література ІІІ Яцюк Людмила Вікторівна
Кичка Альона Юріївна 11 Українська мова та література ІІ Яцюк Людмила Вікторівна
Полтавець Альона Валентинівна 9 Трудове навчання ІІІ Вдовенко Галина Іванівна
Відакова Євгенія Юріївна 11 Трудове навчання ІІ Кулик Надія Олександрівна
Кичка Альона Павлівна 11 Екологія І Левченко Людмила Миколаївна
Давтян Давид Альбертович 11 Історія ІІ Івашкіна Олена Василівна
Васильченко Ілля Русланович 7 Математика І Брагіна Ганна Іванівна
Лисянський Богдан Володимирович 9 Математика ІІІ Шинкарук Світлана Сергіївна
Єршов Денис Дмитрович 11 Математика ІІ Брагіна Ганна Іванівна
Полтавець Альона Валентинівна 9 Географія ІІІ Гуріна Вікторія Анатоліївна
Єршов Денис Дмитрович 11 Інформаційні технології ІІІ Єршова Тетяна Василівна
Шлапацька Ярослава Михайлівна 8 Англійська мова ІІ Агафонова Наталія Григорівна

2015-2016 н.р.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

ІІІ місце - Кичка Альона, учениця 10-Б класу з біології, учитель Левченко Л.М.
ІІІ місце - Кичка Альона, учениця 10-Б класу з української мови та літератури, учитель Яцюк Л.В.
ІІ місце - Лисянський Богдан, учень 8-Б класу з французької мови, учитель Яремчук Л.В.
ІІІ місце - Давтян Давид, учень 10-Б класу з історії України, учитель Івашкіна О.В.
ІІ місце - Єршов Денис, учень 10-А класу з математики, учитель Брагіна Г.І.
ІІ місце - Лисянський Богдан, учень 8-Б класу з математики, учитель Шинкарук С.С.
ІІ місце - Яровий Роман, учень 6-А класу з математики, учитель Брагіна Г.І.

2014-2015 н.р.

Переможців І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України:

ІІ - місце - Чернявська Надія, учениця 11-А класу в секції "Етнологія",
ІІІ - місце - Кичка Альона, учениця 9-Б класу в секції "Хімія",
ІІІ - місце - Пугачова Дарина, учениця 10-Б класу в секції "Українська література"

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

І - місце - Скорик Євгеній, учень 7-А класу з хімії, учитель Корольова В.Л.
ІІ - місце - Осауленко Дмитро, учень 9-А класу з англійської мови, учитель Чуприна Н.Г.
ІІІ - місце Пугачова Дарина. учениця 10-Б класу з історії, учитель Пилипенко М.І.

Переможець ІІ етапу Всеукраїнськиї учнівських олімпіад з англійської мови
ЗАЯВКА на участь у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України
Результати І етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2014/2015 н. р.

2013-2014 н.р.

Переможці олімпіад серед випускників початкової школи:

  • з курсу "Я і Україна" (природознавство) ІІІ місце Костюченко Дмитрій Олександрович учень 4-Г класу (учитель Крикун Т.А.);
  • з математики ІІ місце Середа Андрій Андрійович учень 4-Б класу (учитель Ястреб Л.П.)

Переможць ІІІ (Всеукраїнського) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України учениця 11-Б класу Настіна Валерія Віталіївна зайняла ІІІ місце в секції "Археологія". Керівник Коломієць Н.М.

Переможці та призери І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у 2013-2014 н.р

Переможці та призери ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2013 - 2014 н.р.


2012-2013 н.р.

Переможець ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науководослідницьких робіт МАН 2012-2013 н.р.

Переможці та призери ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2012 - 2013 н.р.

Переможці та призери І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у 2012-2013 н.р


2011-2012 н.р.

Переможці та призери ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2011 - 2012 н.р.

Переможці та призери І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у 2011-2012 н.р

Призер ІІ етапу Обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України

у 2011-2012 н.р

Кiлькiсть переглядiв: 290

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.