Повернутися до звичайного режиму

База онлайн-підготовки до ЗНО
Ютуб-канал МОНhttps://www.youtube.com/playlist?list=PLFVSJgZgf7h-wuKXo4MQzr-u99XJciOwHВідео для підготовки до ЗНО
Телеканал Радаhttps://www.youtube.com/user/znoua/videosВідео для підготовки до ЗНО
ZNOUAВідео для підготовки до ЗНО
Prometheus (підготовка до ЗНО)https://prometheus.org.ua/zno/На платформі є близько 100 безкоштовних онлайн-курсів. Серед яких:
курси підготовки до ЗНО;
курси з англійської мови;
курси для освіти сучасного вчителя.
besmarthttps://course.besmart.study/course/listПідготовка до ЗНО (курси, тести)
Телеканал Київ (#ВідкритийУрок2020)https://www.youtube.com/results?search_query=%23%D0%92%D1%96%D0%B4%D0%BA%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%B9%D0%A3%D1%80%D0%BE%D0%BA2020Відеоуроки з різних предметів для 11 класу
ilearnhttps://ilearn.org.ua/Вебінари, тести, курси. Тут можна безкоштовно пройти онлайн-підготовку до ЗНО з основних предметів із київськими репетиторами. На платформі також є тести і відеолекції.
ЗНО-2022
/Files/images/nr2021-22/zno/1.jpg

Наказом Міністерства освіти і науки України від 11 травня № 635 врегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року.
Зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься з 21 травня до 17 липня.
Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з одинадцяти навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.
Випускникам старшої школи закладів загальної середньої освіти 2020 року, а також учням (слухачам, студентам) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які 2020 року завершать здобуття повної загальної середньої освіти, результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації. Ці учасники мають обов’язково скласти:
§ українську мову і літературу;
§ математику або історію України (на вибір учасника);
§ ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).
У 2020 році здобувачі повної загальної середньої освіти, які бажають, щоб результат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови їм було зараховано як оцінку за державну підсумкову атестацію, і вивчають цю мову на рівні стандарту, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань рівня стандарту. Випускники, які вивчають іноземну мову на профільному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань рівня стандарту та профільного рівня.

З метою підвищення доступності та якості освіти в Україні компанією створено інноваційний проект з онлайн-підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання “Будь розумним/Be Smart”, в рамках якого кожен учень отримує безкоштовний доступ до курсів підготовки з української мови та літератури, історії України, математики, біології, англійської мови, фізики, хімії та географії. Кожен курс містить відеолекції, тренувальні та підсумкові тести у форматі зовнішнього незалежного оцінювання.

Ознайомитись з проектом “Будь розумним/Be Smart” та долучитись до нього можна за посиланням:https://besmart.eduget.com/

Програми зовнішнього незалежного оцінювання розміщено врозділі «Підготовка до ЗНО» на сайті Українського центру оцінювання якості освітиhttp://testportal.gov.ua/.

Рекомендації учням щодо проходження ЗНО
http://osvita.ua/test/advice/1358/

Кiлькiсть переглядiв: 1336